دستکش ایمنی

ضد برش:

این دستکش ایمنی سبک و انعطاف پذیر با قابلیت ضد سایش بالامی باشد و همچنین کمترین مزاحمت و محدودیت را حین انجام کار ایجاد می کند. دارای دوام مکانیکی، عمر مفید بالا و کاملاً مقرون به صرفه می باشد.

کاربرد دستکش ایمنی ضد برش

  • مناسب جهت کار در محیط هایی با تراکم گرد و غبار
  • مناسب برای جابجای مواد
  • مناسب جهت کارهای دستی دقیق
  • مناسب جهت مونتاژ قطعات کوچک
  • مناسب جهت بسته بندی.

دستکش ایمنی همه کاره:

این نوع دستکش ایمنی ساخته شده از جنس برزنت و چرم است. این دستکش ایمنی به دلیل مقاومت و طول عمر بیشتر، دارای کف دو لایه بوده و همچنین از مرغوب ترین نوع چرم با دوخت درشت تولید می شود.

در ناحیه انگشت اشاره دستکش، لایه‌ای برزنتی استفاده شده است تا کاربری و طول عمر بیشتری را در اختیار کاربر قرار دهد. کاربرد این دستکش ایمنی در امور ساختمانی، جوشکاری، تراشکاری، لوله کشی، نجاری، باغبانی و بسیاری از مشاغل دیگر است. محدودیت سایز برای استفاده از این دستکش وجود ندارد.

دستکش ایمنی باغبانی بزرگسال مخصوص خانم ها:

این دستکش ایمنی جهت انجام فعالیت های باغبانی ساخته شده است. یکی از مشکلاتی که خانم هابرای کار کردن با خاک دارند این است که تمایل ندارند به طور مستقیم با خاک در تماس باشند، پس دستکش ایمنی باغبانی مخصوص بانوانمناسبترین گزینه برای این کار می باشد.

به طوری که هم از فواید باغبانی استفاده نموده و هم اینکه نگران آلودگی های خاک نباشند. این دستکش ایمنی دارای پرز پلاستیکی جهت لیز نخوردن وسایل در دست می باشد و همچنین به راحتی قابل شستشو می باشد